Marka MaxMaster zadebiutowała w 2004 roku. Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie – od piór wycieraczek. Dzisiaj jest to już kilkaset produktów! MaxMaster stawia na innowacyjność i wysoką, powtarzalną jakość popartą wdrożeniem systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009. MaxMaster to nowoczesna, intensywnie rozwijająca się linia produktów dla miłośników motoryzacji, którzy dbają o swoje pojazdy. Zachęcamy do zapoznania się z marką MaxMaster, która obejmuje: kosmetyki i zapachy samochodowe, płyny eksploatacyjne, akcesoria i wycieraczki samochodowe, żarówki.

Wysoką jakość naszych produktów zapewnia Technologia Nano oraz liczne badania w certyfikowanych Instytucjach i Laboratoriach!

Technologia MaxMaster NANO
Technologia NANO MaxMaster obecna w starannie dopracowanej linii kosmetyków samochodowych, stworzonych z myślą o wymagających klientach, bazuje na zastosowaniu nanocząsteczek krzemu i srebra. Tak dobrana formuła daje gwarancję wysokiej jakości produktów oraz łatwości i skuteczności zastosowania.

Nanocząsteczki działają na poziomie molekularnym: wnikają głęboko w strukturę podłoża, tworząc niewidzialną powłokę. Technologia NANO MaxMaster skutecznie poprawia efekt odpychania cząsteczek wody, kurzu i zabrudzeń. Pomaga utrzymać powierzchnię czystości, a ciecze, które trafiają na powłokę NANO, spływają po niej swobodnie.

Technologia jest również przyjazna dla alergików: nanocząsteczki działają grzybobójczo i dezodoryzująco, a jony srebra dodatkowo wpływają na zabijanie szkodliwych bakterii.
NEWSLETTERKONTAKT

Baranowo 62-081, Przeźmierowo
ul. Budowlanych 3-5
kontakt@maxmaster.com.pl
+ 48 (61) 816 26 20